- Datum: 12 sep. 2026 t/m 12-09
-
Locatie: Urk Adres: Wilhelmina Park
Locatie: Urk Adres: Wilhelmina Park
Welkom allemaal op onze gezellige Family Fair!
Op D.V. zaterdag 12 september wordt er weer een grote fair voor Jafet georganiseerd. Meer dan 80 kramen kunt u en kun jij deze dag bezoeken. Er zijn weer verschillende activiteiten waaraan u en jij kunt deelnemen. Zo kun je klimmen in een klim palmboom, is er een levend legerdecor, een multi trampoline, een kinderboerderij en nog veel meer.
Dit jaar hebben we een ontzettend mooie verrassing voor jong en oud kunnen organiseren, waarmee we de dag nog mooier hopen te maken: Het oorlogsmuseum Medemblik en Chaplain Forchrist hoopt met een unieke collectie meerdere onderdelen van het Amerikaanse leger te demonstreren. Met authentieke materialen en uniformen geven zij als groep een unieke kijk terug in de tijd. Zij willen er voor zorgen dat de geschiedenis niet wordt vergeten en dat mensen er bewust van worden/blijven wat er in de Tweede Wereldoorlog is gebeurd voor onze vrijheid en specifiek welke rol de Amerikaanse Engineers daarin hebben gehad.
Kunnen we weer op jullie rekenen 12 september om er samen een gezellige dag van te maken met mooie, zegenrijke ontmoetingen? Zorg voor een goed gevulde portemonnee, een grote tas en lege maag bij aankomst en vertrek met een volle maag, goed gevulde tassen en een lege portemonnee.
Janneke, Fernando en hun dochter Christy en kleindochter Ayla hopen dit jaar zelf ook weer aanwezig te zijn, want ze zijn in Nederland vanwege de geboorte van hun eerste kleinzoon.
Hartelijke groet, in afhankelijkheid van de zegen van God, het comité stichting Jafet Urk.
P.S. houd ook weer wat ruimte in uw voorraadkasten voor o.a. aardappels, fruit, kaas en nootjes. Zoals ieder jaar is er weer voor ieder wat wils!